TRIOMED – ülikõrgsageduslikke vibratsioone genereerivad aparaadid

Universaalse teraapia aluseks on aparaatide poolt genereeritavad millimeeterlainelised ülikõrgsageduslikud vibratsioonid (alates 40 GHz), millised oma sageduselt vastavad inimese tervete rakkude ja organite vibratsioonile. Haigete rakkude, organite, haigusttekitavate bakterite ja pisikute ning muude inimese organismile võõraste moodustiste vibratsiooni tase on tunduvalt madalam terve organismi vibratsioonist. Mõjutades aparaadiga haiguskoldeid, vastavate organite akupunktuuri punkte või veresooni, kandub aparaadi poolt genereeritav terve raku vibratsioon haiguskolleteni, mille tulemusel patoloogilised rakud hakkavad kiduma ja hukkuvad.

Aparaatides on teise tervendava suunana realiseeritud homöopaatia põhimõte: „Sarnast ravitakse sarnasega“, mille kohaselt aparaadis olev vedelkristall germaanium-kvarts salvestab haige raku või organi vibratsiooni ja kiirgab selle samas tagasi haiguskoldesse. Selle tulemusel hukkuvad haiged rakud veelgi kiiremini kui terve raku vibratsiooniga mõjutamisel.

Ülikõrgsageduslikke (ÜKS) vibratsioone genereerivad aparaadid on suutelised häälestama organismi poolt vastuvõetavaid elektromagnet-struktuure millimeeterdiapasoonis levivaks elektromagnetkiirguseks. Selle tulemusel hakkab inimese organism taas vastu võtma tema tervist mõjutavaid tervele seisundile omaseid ja seda suunavaid ÜKS signaale. Need aparaadid on võimelised „salvestama“ inimese rakkude ja organite vibratsioone ning neid organismi tagasi kiirates avaldama stimuleerivat mõju tervetele rakkudele ja hävitama patoloogilisi rakke.

ÜKS-seadmete toime: organismi adapteerumise võime suurenemine kahjulike välistegurite suhtes (mobiiltelefonid, koduelektroonika, TV ja raadiolained, elektriliinid jne.); organismi vastupanuvõime suurenemine stressisituatsioonides; trauma tagajärgede likvideerimine, valusümptomite vähenemine; vigastatud naha paranemise kiirenemine (põletused, gematoomid, naha põletikulised lööbed, psoriaasid, dermatiidid, pigmendilaigud, haavaarmid jne.); vererõhu stabiliseerimine äkiliste tervisehäirete korral; verehüübe normaliseerimine (verejooksud, tromboos jt.); veresoonte ja vereringe olukorra parandamine (vaskuliidid, flebiidid, kapillaaride lõhkemine jne.); erinevate infektsiooniliste haiguste (gripp, katarr, gaimoriit, tonsilliit, faringiit, bronhiit, mao- ja soolestikuhaigused jne.) ja tüsistuste ennetamine; raku metabolismi normaliseerumine ainevahetushäirete korral (atsidoos, suhkruhaigus jt.); lihaste ja liigeste kiire taastumine ; krampidevastane toime; vastupidavuse ja tähelepanuvõime suurenemine; organismi üldfüüsilise üleväsimuse riski maandamine.

Läbiviidud kliiniliste katsetega on tõestatud ÜKS aparaatide tervendav toime haiguste ravil ja inimeste elukvaliteedi parandamisel südame-veresoonkonna, kopsu-hingamisteede, siseorganite, närvisüsteemi, günekoloogiliste, liiges- ja lihassüsteemi, dermatoloogiliste, stomatoloogiliste, onkoloogiliste, narkoloogiliste, tuberkuloosi jpt. vaeguste korral. Aparaatidel on keskkonna kahjulikke mõjusid, sh. kõrgenenud radiatsiooni alandav toime. ÜKS aparaadid omavad võrreldes traditsioonilise medikamentoosse raviga tohutuid eeliseid: kahjulike kõrvalmõjude puudumine erinevalt tavameditsiinist, st. aparaatidega pole võimalik endale kahju teha ka kõige oskamatuma tarvitamise korral, aparaati saab kasutada kodustes tingimustes ilma erialaste teadmiste ja meditsiinitöötaja abita. ÜKS aparaat sisaldab tervet hulka patenteeritud ja kliiniliselt katsetatud programme, millistest olulisemad ongi inimese energeetiliste tsentrite „avamine“ ja lülisamba energiakanalite täielik taastamine, alles siis võib asuda konkreetsete organismi puhastavate programmide ja tervendavate programmide läbiviimisele.

Aparaadiga võib ravida praktiliselt kõiki haigusi, kuna tema toime on rakutasandil, seega ei oma tähtsust, kus haiguskolle asub või millise ladinakeelse nime on arstid välja mõelnud.Aparaadil on kõik vajalikud režiimid nii kasutamiseks profülaktikaks, igapäevasel tervendamisel kui ka eriolukordades „esmaabi“ vahendina ja ägedate ning krooniliste haiguste ravil. Aparaat on väga kompaktne (mahub lahedalt ära peopessa), mistõttu mugav kasutamiseks ka väljaspool kodu: matkal, teel või komandeeringul olles.

TRIOMED UNIVERSAL
kõrgsagedus- ja infrapunaravi aparaat

triomed-universalTRIOMED UNIVERSAL – füsioteraapilise toimega portatiivne meditsiiniaparaat, mis on ette nähtud taastusraviks ja inimese mitmesuguste patoloogiliste seisundite profülaktikaks elektromagnetkiirguse toimel, mille lained jäävad vahemikku 100 nm kuni 1 mm (millimeeterlained ja infrapunalained) ning millega mõjutatakse inimese nahapindu.

Raviefekt avaldub kliiniliselt põletikuvastase, valu- ja tursevastse toimena, see seisneb kudede regenereerimisprotsesside paranemises, tänu immuunsüsteemi stimuleerimisele organismi haigustele vastupanuvõime suurenemises, vereringluse paranemises (süsteemse ja regionaarse hemodünaamika) stressivastases tegevuses, vegetatiivse ja kesknärvisüsteemi regulatsiooni normaliseerimises.

Loe edasi

TRIOMED COMPACT
esimene abimees nii reisil kui kodus

triomed-compactKasutada võivad kõik – lastest vana-vanemateni ja erinevalt tavameditsiinist, TRIOMED COMPACT ei oma kahjulikke kõrvalmõjusid st. aparaadiga pole võimalik endale kahju teha ka kõige oskamatuma tarvitamise korral.

TRIOMED COMPACT on väljatöötatud Venemaa teadusinstituutides varem kosmoseinstituutides ja sõjaväe kinnistes asutustes töötanud teadlaste ning meedikute poolt. Täna toodetakse neid aparaate ka Eestis.
Aparaat omab ISO-sertifikaati ja Terviseameti luba. Garantiiaeg Euroopa Liidus 2 aastat.

Aita ennast ja sõpra ka kõige raskemas ja lootusetumas seisus!

Loe edasi