TRIOMED – ülikõrgsageduslikke vibratsioone genereerivad aparaadid

Universaalse teraapia aluseks on aparaatide poolt genereeritavad millimeeterlainelised ülikõrgsageduslikud vibratsioonid (alates 40 GHz), millised oma sageduselt vastavad inimese tervete rakkude ja organite vibratsioonile. Haigete rakkude, organite, haigusttekitavate bakterite ja pisikute ning muude inimese organismile võõraste moodustiste vibratsiooni tase on tunduvalt madalam terve organismi vibratsioonist. Mõjutades aparaadiga haiguskoldeid, vastavate organite akupunktuuri punkte või veresooni, kandub aparaadi poolt genereeritav terve raku vibratsioon haiguskolleteni, mille tulemusel patoloogilised rakud hakkavad kiduma ja hukkuvad.

Loe edasi

BioTrEM-RIPATSID

BioTrEM-ripats on miniatuurne elektronseadeldis, mis genereerib teatud spektriosas suunatud toimega tervendavaid elektromagnetilisi laineid, kasutades ümbritseva keskkonna energiat.

Loe edasi

Hingamistrenažöör „SmartBreathe”

Hingamistrenažöör „SmartBreathe“ kujutab endast portatiivset seadet bronhopulmonaalsete haiguste profülaktikaks ja organismi seisundi optimeerimiseks erinevate bronhopulmonaalsete haiguste ravimisel, samuti organismi kohanemisvõime suurendamiseks hingamisharjutuste abil.

Loe edasi

BioTrEM­-ripats «HAPPY DOG»

BioTrEM­-ripats «HAPPY DOG» on elektrooniline seade, mis genereerib teatud spektriga elektromagnetlaineid, mille abil toimub koera organismi regulatoorse süsteemi peen biofüüsiline seadistamine. BioTrEM­-ripats «HAPPY DOG» on kaelarihmale riputatav autonoomne seade (elektrooniline infokandja).

Loe edasi