TINGIMUSED

 1. Tellimus tuleb esitada veebipoest ja jälgida toote juurde märgitud tarne infot.
 2. Küsimuste ja täpsustuste korral saatke e-kiri info[at]triomed.ee või helistage +372 51 699 74.
 3. Ostuprotsess e-poes:
  1. Leidke soovitud toode menüüst œToodete alt.
  2. Tehke valikud.
  3. Vajutage œ”Lisa korvi”. Koguseid saab hiljem muuta ostukorvis.
  4. Korrake punkte 1-3, kuni olete kõik soovitud tooted lisanud.
  5. Vajutage œ”Vaata ostukorvi” (lehe päises), et näha ostukorvi sisu ja teha vajalikke muudatusi. Muudatuste kinnitamiseks vajutage “œUuenda ostukorvi”.
  6. Kupongi olemasolu korral sisestage kupongi kood ja vajutage “Kasuta kupongi”.
  7. Vajutage “œMine kassasse”, et tellimus vormistada.
  8. Sisestage oma andmed: eesnimi, perekonnanimi, vajadusel ettevõtte nimi, e-posti aadress, telefoninumber ja soovi korral märkused tellimuse kohta.
  9. Valige kassas “Tarne” real tarneviis.
  10. Kauba eest tasumiseks on vaikimisi valitud – “Pangaülekanne”. Peale tellimuse kinnitamist  kuvatakse teile rekvisiidid, mille alusel makse teostada.
  11. Tutvuge ja nõustuge käesoleva e-poe tingimustega, lisades märke vastavasse kasti.
  12. Vajutage “œEsita tellimus”.
  13. Tellimuse korrektsel vormistamisel ilmub ekraanile teave tellimuse kinnitamise kohta. Samuti saadetakse vastav kinnitus Teie poolt sisestatud e-posti aadressile. Kui e-posti teel kinnitust ei tule, helistage lisainfo saamiseks telefonil +372 51 699 74.
 4. Kauba eest on võimalik tasuda pangaülekandega e-poe tellimuse kinnitusel esitatud andmete alusel , sularahas kaubale ise järele tulles või LHV järelmaksuga (vt. järelmaksu vormistamise tingimusi).
 5. Tellimus on esitatud kui see on lõpuni vormistatud, ekraanile kuvatakse teave tellimuse kinnitamise kohta ning tellija antud e-postile on tulnud kinnituskiri.
 6. Tellimuse transportimiseks on kaks valikut – pakiautomaat ja ise kaubale järele tulemine.
 7. Koos kaubaga esitatakse kliendile arve, millel kajastub muuhulgas tellimuse number, üleantud kauba kogus, tasutud summa ning ettemaksu puhul märge tasumise kohta.
 8. Isikuandmete töötlemise kord:
  1. Kliendi poolt tellimuse esitamisel avaldatud isikuandmete (ees- ja perekonnanimi, telefoninumber, e-posti aadress) töötlejaks on kauba müüjaœ.
  2. Meie ettevõte töötleb isikuandmeid ainult Teie tellitud kauba kätte toimetamiseks. Me ei edasta, müü ega avalikusta Teie andmeid kolmandatele osapooltele ilma Teie nõusolekuta või seaduses sätestatud juhtudel.